Jak to vidím v září

3. září 2017 v 19:14 |  Deník
Pro mě září jakoby začíná až od zítra, jelikož jsem teď byla celý víkend s přítelem a čas jsem neřešila. Teď se ale uvídíme až za měsíc, za měsíc mi také teprv začne škola, takže zářím musím nějak proplout. Nějak to vydržet, než to vše vypukne. Do školy se moc těším, na druhou stranu se netěším na dojíždění a čekání mezi vyučováním...
Zpátky k září :D budu chodit dál na brigádu, protože sedět celý měsíc doma, tak se sežeru nudou. Alespoň si něco přivydělám :)
Budu se učit chemii, abych se připravila na svůj obor, kde chemie hraje hlavní roli ♥
Budu se učit jíst normálně. Tudíž doufám, že i něco zhubnu. Hlavně se musím odnaučit přejídání. Chci mít zase to sebeovládní, hlídat se, spíš jídlu říkat ne. Jíst proto, abych dala tělu, co potřebuje, a ne proto, že mám chuť.
Pokusím se alespoň 2x týdně cvičit. Já se k tomu jen tak nedokopu.
A hlavně se pokusím myslet pozitivně, být psychicky stabilní. Nejvíc se bojím toho, že až zase začne škola, tak se budu chovat jako magor, jako před maturitou. Což znamená s nikým doma skoro vůbec nemluvit, na přítelovi si vylévat špatné nálady, být hnusná na všechny spolužáky...NE..už ne...:(
Jsem na brigádě od června (ne v kuse), ale srpen jsem tam byla v kuse a už mě to tam nebaví, už to tolik neutíká a je to stereotypní. Zase si začínám připadat jako v uzavřeném kruhu (jako na střední). Nechci zase propadnout těm negativním emocím a mylšenkám. Snažím se stále zachovat pozitivní náladu, říkat si, že je to jenom brigáda, že už jenom měsíc. Docela bych brala být teď v září flegmatik a nic z toho si tak nebrat. Prostě bez přítele v klidu vydržet, počkat si. Na brigádu chodit s úsměvem a nekoukat na každou minutu.
Doufám, že tím když začnu jíst zase normálně a víc pít, tak budu mít lepší náladu, budu se celkově snad cítit líp. Ikdyž zezačátku ukojit tu touhu po jídle, po přežeru, to bude dost těžký pro závisláka, jakým jsem se stala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sweetsunnymia sweetsunnymia | Web | 4. září 2017 v 18:31 | Reagovat

tak dufam, ze sa ti to podari :)

2 Elena S. Elena S. | Web | 4. září 2017 v 19:13 | Reagovat

"Jíst proto, abych dala tělu, co potřebuje, a ne proto, že mám chuť" - to je přesně můj problém, na kterém teď pracuju. Jídlo je prostě jen palivo, musím si to říkat. Možná bych si to měla napsat na ruku. :-D
S pohybem naopak problém nemám. Ale mívala jsem a vím, že je to zčásti o zvyku, zčásti o tom, že to člověka baví. Dá se tomu naučit a navyknout si.

3 Alice Alice | Web | 4. září 2017 v 21:05 | Reagovat

Doufám, že se z tohoto dostaneš. Snad ti září uteče co nejrychleji a hlavně ať zvládneš tu brigádu. Držím ti palce!❤️

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama