ŽIVOTNÍ KROK

28. května 2017 v 19:05 |  Deník
ODMATUROVALA JSEM! ♥ :) jsem šíleně šťastná, že mám tu školu za sebou. Byla pro mě "utrpení". Ikdyž samozřejmě dobré vzpomínky jsem si také odnesla. Ale nechci to zakřiknout, buhví co mě ještě potká a na tuhle školu budu vzpomínat už ne jako na utrpení, protože mě může potkat něco horšího. (zase se bojím být šťastná, klasika)
Pomalu mi to dochází. Mám prázdniny, mám volno, nemusím se každý den kažou hodinu učit, nemusím mít nervy jestli odmaturuju, mám volný čas oro sebe. můžu se věnovat koníčkům což pro mě znamenají mě nejoblíbenější - hubnutí a cvičení. Dále čtení. Tyto koníčky jsem v posledním roce úplně zanedbávala, protože mi ta škola už lezla krkem a já se na maturitu učila už od února jako pominutá. Prostě jsem chtěla mít jistotu, že to dám a taky jsem se aspoň skoro vůbec nenervovala den před maturitou a v ten den. Ostatní měli nahnáno, protože věděli, že se neučili dostatečně, ale já byla v klidu, protože jsem věděla, že něco u všeho řeknu.
Užívám si teplý vzduch, to počasí, přicházející léto, to horko, opálení, koupání u vody, ještě teď voním od vidy takovou tou vůní vody, tepla a léta (musím si dát sprchu xD) ♥ úplně to miluju!! Jedině co jsem ještě minulý týden vnímala, byla zima, kdy jsem ještě v dubnu nosila zimní bundu a neustále se učila a nervovala z blížící se maturity a teď? VOLNO! Po roce volno..TEPLO! pro mě je to jako jeden velká zázrak a musím říct, že se mi ukončením této školy i změnil život. Třeba na vysoké to bude ještě horší, nedivila bych se...ale prozatím je tohle pro mě obrovská výhra.
Cítím se zase jako JÁ. Zase taková klidnější a vyrovnaná. Je zajímaé, jak člověk dokáže podlehnout stresu a jak ho stres ovlivňuje. Ta škola ze mě udelala totálního pesimistu a ještě s tím bojuju, ale cítím, že to ze mě vyprchává. Prostě jsem byla jak smyslů zbavená. Úplně jsme to tam nesnášela, to dojíždění, ta praxe, ty lidi...nebavilo mě to a celé ty 4 roky jsem "trpěla".
Čekala jsem na tuhle chvíli 4 roky, myslela jsem, že tu školu nedodělám, přišla mi jak nekoněčný příběh a snad všichni ze třídy by dosvědčily to, že jsem to tam snášela asi nejhůř ze všech.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 29. května 2017 v 11:33 | Reagovat

Každopádně gratuluju, já už maturovala před dávnými lety a vzpomínám, jaký to bylo, to volno, ta pohoda, ten oddech, prázdniny.

2 Kara Kara | Web | 29. května 2017 v 19:55 | Reagovat

Velká gratulace!! Máš to za sebou, užívej si volna z plna hrdla:))

3 B. B. | Web | 30. května 2017 v 13:52 | Reagovat

Gratuluji k úspěšně vykonané maturitě! :) I já odmaturovala, uff :D.
Docela tě obdivuji, že ses učila od února, já začala dělat kolem ledna/února teprve maturitní otázky a více sem se připravovala na didakťáky, na maturitu ústní jsem se učila dohromady asi pět dní, ale měla jsem štěstí a vytáhla si vše, co jsem chtěla, takže jsem spokojená - asi nějaká dobrá karma :D.
Taky se těším, že si teď můžu užívat ♥.

4 Elif Elif | Web | 31. května 2017 v 9:46 | Reagovat

Blahozelaaaaam:) presne viem ako sa citis..ja som pred nedavnom uspesne dokoncila VŠ:) je to krasny pocit :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama