Březen 2016

Jsem nepříjemná, sebestředná, hnusná,...

23. března 2016 v 20:32 Deník
Dneska jsem zaslechla spolužačku (se kterou se víc bavíme, protože sedí kousiček ode mě) jak říkala něco: hnusná (potichu) a sebestředná a pak když sem se otočila, tak se začala rychle bavit o něčem jiným aby to zakecala. Bylo mi jasné, že je řeč zase o mě. V poslední době jí už dost štvu svýma neutálýma pesimistickýma kecama, špatnýma náladama, sebelítostí...No naprosto jí chápu. Jenže já se v tý škole neovládám, chovám se tam jinak než doma. Často lituju, že sem si ten obor vybrala, že teď musím vstávat ve 3 ráno, každý den dojíždět hodinu tam hodinu zpět. Lidi ve třídě mě nebaví, nezajímají, jsou jiný než já. Nemám si s nima co říct. Jen samí "slepice" a drbny.
Přítel mi napsal: "to si si všimla až teď, že si nepříjemná?" něco v tom smyslu. Mrzelo mě to, ale musím to uznat. Taková opravdu jsem a samotnou mě to štve. Je to hlavně mým život. stylem. Jak hladovím a pak se přežírám k prasknutí, že je mi špatně i dva dny po tom. Málo piju. Časté migrény, motání hlavy - to mi nedodává na dobrý náladě. A únava? Přijdu domu a padám na hubu.
Už fakt musím něco dělat! Ale udělala jsem první krok - uvědomila jsem si to :) Nechci si dál vylívat zlost na lidech ve svém okolí, na lidech, které mám ráda. Proč je furt zatěžuju svýma problémama? Koho zajímá, že vstavám brzo? Koho zajímá moje bolest hlavy? To, že se přežeru a je mi na zvracení celý den, to je moje mínus a nemusím si to vylívat na jiných lidech.

50kg

7. března 2016 v 20:06 Deník
V poslední době tu moc nejsem. Musím se přiznat, že na blog už i zapomínám :/ minulý týden byl ve škole strašný, teda hlavně kvůli praxi, byla jsem tak unavená...Člověk přijde domů ve 3, udělá věci do školy a v 7 můžu jít zas spát, abych vstala ve 3 ráno.
Váha 50kg -_- Dneska totální přežer. Je to jak kdybych celý dny jen čekala, až se přežeru, jak kdybych tím žila. Jsem otrok jídla. Trpím záchvatovitým přejídáním, musím si to přiznat a hlavně! s tím už sakra něco dělat.